Трансуретральна резекція простати - дієве лікування захворювань сечі

ТУРП - перша успішна, мінімально інвазивна хірургічна процедура сучасної епохи. Трансуретральна резекція передміхурової залози - операція, що використовується для лікування захворювань сечі через збільшену простату. ТУРП, як правило, вважається варіантом для чоловіків з помірними та важкими проблемами сечовипускання, які не реагують на ліки. Традиційно, тур аденоми простати вважається найбільш ефективним лікуванням збільшеної простати.

ТУРП зазвичай займає від 60 до 90 хвилин. Перед операцією вам буде надана або загальна анестезія - це означає, що ви будете без свідомості під час процедури - або спинномозкова анестезія, а це означає, що ви будете залишатися свідомими. Ви також можете отримати дозу антибіотиків для запобігання інфікування.


Як проводиться трансуретральна резекція?

Трансуретральна резекція, як правило, здійснюється за допомогою пристрою, званого ресектоскопом. Це тонка металева трубка, яка містить світло, камеру та петлі дроту. Хірург вставляє ресектоскоп у сечівник, перш ніж направляти її на канал передміхурової залози за допомогою світла та камери. Після процедури катетер (тонка, гнучка трубка) використовується для прокачування рідини в сечовий міхур та змивання прозорих тіл, які були видалені.

ТУРП може тривати до години, в залежності від того, скільки простати потрібно видалити. Після того, як процедура буде завершена, катетер буде залишатися на місці протягом кількох днів, поки ви не зможете нормально сечовипускати.

Після процедури.

У вас буде сечовий катетер на місці через набряк, який блокує потоки сечі. Катетер, як правило, залишається на місці принаймні від 24 до 48 годин, поки набряк знижується, і можна самостійно мочитися.

Нормально побачити кров відразу після операції. Але зверніться до свого лікаря, якщо кров у вашій сечі товста, кровотеча, як видається, погіршується, або ваш потік сечі заблокований. Згустки крові можуть блокувати потоки сечі.

Сечовипускання може бути болючим, загалом стан поліпшується через 6-8 тижнів. В таких випадках пийте багато води. Їжте продукти з високим вмістом клітковини, щоб уникнути запорів та напружень під час руху кишечника. Лікар також може рекомендувати пом'якшувач стільця.

Уникайте напруженої активності, наприклад важкого підйому, протягом чотирьох-шести тижнів. Не бажано активно рухатись поки ваш катетер не буде знятий.

Вам необхідна трансуретральна резекція простати? Іванченко Олександр Анатолійович проведе діагностику і призначить або медикаментозне лікування, або хірургічне втручання. Домовитись про прийом у лікаря в Луцьку можна за контактним номером.